Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

„ WYRÓWNANIE SZANS W LECZENIU NOWORODKÓW”.

14 STYCZNIA 2018 ROKU

W dniu 14 stycznia 2018 roku już po raz XII wolontariusze z klas gimnazjalnych oraz uczniowie Szkoły Podstawowej  im. Marii Konopnickiej w Gnojnie  grali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Przez 12 lat grają Nadia Tyszer, Beata Wożniak i Lucyna Laskowska.
Honorowym patronatem naszą akcję objął Wójt Gminy Gnojno Pan Zbigniew Janik, który był również wolontariuszem. Koordynatorem i jednocześnie wolontariuszem była Lucyna Laskowska.
Opiekunami byli: Aldona Radwańska, Beata Woźniak i Renata Wdowicz. Kwestowało w sumie 19 wolontariuszy. Najmłodsze wolontariuszki to Emilka Wdowicz, Madzia Krowińska i Julka Musiał uczennice klasy V  Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Gnojnie. Kwestowaliśmy na terenie instytucji i miejscowości w Gminie Gnojno oraz przy kościołach parafialnych. Mimo zimna  i wiatru humory nam dopisywały. Humory poprawił nam jeszcze słodki poczęstunek ufundowany przez Pana Wójta Zbigniewa Janika. Zebraliśmy prawie 4500 zł.
Za rok zagramy znowu !