Jasełka 2014

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

17 grudnia 2014 roku w naszej szkole zostały przedstawione jasełka bożonarodzeniowe. Występ został przygotowany przez p.E.Galus oraz p.B.Stępień a aktorami byli uczniowie z klasy IIb,Ia,IIIb.

Na uroczystość przybyli zacni goście: Wójt Gminy Gnojno Zbigniew Janik, Przewodniczący Rady Gminy Stanisław Wcisło, ks. Proboszcz Parafii w Gnojnie wraz z misjonarzami z Afryki – Aszenafim z Kenii oraz Natanelem z Gwinei, Pani Dyrektor SP im. M. Konopnickiej w Gnojnie Anna Kaczmarek – Pniewska oraz rodzice. Gościliśmy również naszych młodszych kolegów ze SP w Gnojnie wraz z nauczycielami.

Po występie gimnazjalistów na scenę wyszli misjonarze, którzy porwali wszystkich do wspólnej zabawy. Następnie nadszedł czas na świąteczne życzenia, a po nich odbyły się wigilie klasowe.