Doradztwo zawodowe

W dniu 22 listopada 2016 roku w naszej szkole w ramach doradztwa zawodowego  odbyło się spotkanie z panią Anną Gardyńską – Allaoui, która jest stewardessą w dubajskich liniach lotniczych Emirates. Było ono połączone z prezentacją w/w zawodu przez uczennice klasy IIb J.Krowińską i K. Musiał, po której pani Anna Gardyńska – Allaoui opowiadała na czym polega jej praca oraz odpowiadała na pytania zadawane przez uczniów. W spotkaniu brały udział klasy IIa i IIb oraz opiekun przedmiotu pan Jacek Sobiegraj.

1. W dniu 24 marca przedstawiciele uczniów klas III Gimnazjum w Gnojnie uczestniczyli w spotkaniu w ZS Nr 3 w Chmielniku .
Temat konferencji:
,, Rola doradztwa zawodowego w kształtowaniu drogi życiowej oraz kariery zawodowej młodych ludzi – Pan W. Kreft – Krajowy Koordynator Doradców Zawodowych”

2.10 kwietnia 2015 r. w Busku Zdroju odbyły się XI Targi Edukacyjne, na których reklamowały się szkoły ponadgimnazjalne z powiatu buskiego. Nie zabrakło na nich również uczniów z Gimnazjum w Gnojnie. Trzecioklasiści nie tylko zapoznawali się z ofertą szkół średnich, ale mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności w wybranych zawodach. Spotkali również absolwentów naszego gimnazjum.

3.

logo14 maja 2015 roku na spotkanie z rodzicami przybyli również nauczyciele z ZS nr 3 w Chmielniku wraz z dyrektorem p. Sławomirem Wójcikiem.Przedstawili bardzo bogatą ofertę szkoły, zachęcając rodziców, aby ich dzieci wybrały właśnie tę szkołę w dalszej edukacji.

4.18 maja 2015 roku gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli LO im. ks.kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie. Celem wizyty było przedstawienie oferty edukacyjnej na rok szkolny 2015/2016.

5.

559303_450174678350753_491191829_n7 maja 2015 roku gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli z Zakładu Doskonalenia Zawodowego w

Chmielniku. Celem wizyty było przedstawienie oferty edukacyjnej na rok szkolny 2015/2016.Nauczyciele oraz uczniowie, w tym nasi absolwenci prezentowali ZDZ Chmielnik.